Ulf Gripenholm

519476

ULF GRIPENHOLM (född 1934), "Mörk och Ljus", signerad och numrerad Ulf Gripenholm -86, 49/275, färglitografi, bladstorlek ca 56x78 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Ulf Gripenholm
Budhistorik

2018-02-11 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.