John Strandberg oljemålning

519475

JOHN STRANDBERG (1911-1996), vy från Dianelund över Skanstullsbron, signerad och daterad John Strandberg -48, olja på pannå, 48x58 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 35

John Strandberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3810772
3795400
3810771
3795400
850
3798398

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.