Stockholms Auktionsverk X Layered soffbord

519473

SÄNG/SOFFBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd ca 56, 45,5x36 cm

Bruksslitage, några mindre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
3813650
850
3811693
600
3811691
550
3807531
500
3807530
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.