Peter Paul färglitografi

519471

PETER PAUL (1943): inslagen arkitektur, signerad och numrerad Peter Paul, 44/75, färglitografi, bladmått 80x61 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Peter Paul färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3810255
3810251
3796422

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.