Fåtöjer 1 par

519468

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, Larsson och Nilsson "Lani", etikettmärkta Lani, textilklädsel med betsade ben i ek, sitthöjd 44 cm, höjd 102 cm

Bruksslitage, bleknad i textilen

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtöjer 1 par

Budhistorik (23 bud)
3811077
3811073
1 700
3811070
1 600
3811069
3811068
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.