Roland Svensson Gillöga

519463

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natt och sommar, Gillöga", signerad roland S 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Med dedikation, gulnad

Fack 28

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (20 bud)
3812865
1 300
3812066
3811948
3812064
3811948

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.