Fåtöljer Bruno Mathsson

519458

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Jetson", Dux, klädsel i ljust skinn, kromad centalfot, etikettmärkta

Slitage, fläckar, klädsel med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtöljer Bruno Mathsson

Budhistorik (41 bud)
3813182
14 000
3813169
13 500
3813180
13 500
3813169
13 000
3813172
13 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.