Stockholms Auktionsverk X Layered holländsk skola

519457

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 76,5x105 cm

Slitage, dubblerad, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (15 bud)
3814148
2 600
3813714
2 400
3813607
1 800
3809016
1 700
3809014
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.