Georg Jensen damarmbandsur

519456

THORUP & BONDERUP, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 346, Georg Jensen, svart läderarmband med spänne i stål (ej original), diameter 24,5 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Georg Jensen damarmbandsur

Budhistorik (4 bud)

3813071
450
3813018
3806463
3796538

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.