Gortzius Geldorp oljemålning

519450

GORTZIUS GELDORP (Flandern, 1553-1618): Maria Magdalena, olja på pannå, parketterad, ca 66x49 cm

Slitage, sprickor, lagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gortzius Geldorp oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3809486
9 200
3809570
9 000
3809486
8 800
3809569
8 600
3809486
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.