Fällbord IKEAS 1700-talsserie

519446

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Slitage, smärre färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 17

Fällbord IKEAS 1700-talsserie

Budhistorik (13 bud)
3812390
3811851
3811819
3811078
950
3811078
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.