Antoine Watteau, hans efterföljare olja på pannå

519444

ANTOINE WATTEAU, hans efterföljare (1900-tal): Sällskap i park, olja på pannå, 24,5x24,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (12 bud)
3809948
950
3812545
900
3809948
850
3812544
3809948
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.