Barbro Nilsson

519442

BARBRO NILSSON, "Guldklimpen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, reliefflossa, ca 200x144 cm

hårt slitage, skador

Mattor/Textilier, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Barbro Nilsson

Budhistorik (25 bud)
3810895
3 600
3810649
3 400
3809471
3 200
3810476
3809471
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.