Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

519435

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, beslag i mässing, höjd 77, 85x45 cm, nyckel finns att hämta i utlämningen

Nyckel finns att hämta i utlämningen, ytmärken, skiva med mindre nagg

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Budhistorik (21 bud)
3812841
1 600
3812839
3812838
1 400
3812836
1 300
3812835

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.