Målning 1800-tal

519432

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Metande figurer, signerad (dubbelsignerad), möjligen C.Johansson, blandteknik, ca 33x43 cm; även bemålad baksida

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Målning 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3811728
500
3802336
450
3802316
3802335
3802316

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.