Kelim Mattspecial

519430

KELIM, östanatol, antik, ca 153x137 cm

skador, lagningar

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Kelim Mattspecial

Budhistorik (6 bud)
3810508
550
3809873
500
3809862
450
3800037
3796106

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.