Cecilia Sikström Lady Diana färgserigrafi

519426

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Lady Dianas bröllop,signerad och daterad Cecilia Sikström 87, numrerad 25/80, färgserigrafi, bladmått ca 62x89 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (4 bud)

3811854
450
3811820
3811668
3797406

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.