Hans-Erik Eriksson oljemålning

519422

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Sydkoster", signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 42x52 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (18 bud)
3810319
3809970
2 800
3810308
2 600
3809970
2 400
3810307

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.