Prakturnor nysilver

519414

PRAKTURNOR, 1 par, 18/1900-tal, Frankrike, nysilver, löstagbara insatser, ett ben med oidentifierade stämplar bl a Haauphen, höjd ca 37 cm

Smärre slitage, senare insatser en med spricka

Diverse

Monter 4

Prakturnor nysilver

Budhistorik (7 bud)
3810306
3808581
2 400
3800085
3799595
1 600
3798026

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.