Anita Fröding oljemålning

519400

ANITA FRÖDING (född 1942): "Båt med ballongsegel", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x101 cm, oramad

Tavelvagn 3

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3811047
3 800
3815363
3 600
3811047
3 400
3815362
3 200
3811047

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
4 300

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.