Anita Fröding oljemålning

519397

ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta väntar på stranden", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x101 cm, oramad

Tavelvagn 3

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3811041
5 800
3811040
5 600
3811036
5 400
3811035
5 200
3811030
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.