Bordsspegel

519387

BORDSSPEGEL, (tidigt 1900-tal), skuren dekor i form av kyssande amoriner, draperi samt akantusblad, fasseterat spegelglas höjd ca 44 cm.

Avslag på draperiknutarna, en medföljer lös, nagg och slitage.

Speglar

Bordsspegel

Budhistorik (3 bud)

3818512
650
3818318
600
3818318
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.