Ernst Billgren rävar färgetsning

519381

ERNST BILLGREN (född 1957): Rävarna, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 40x49 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (7 bud)
3811038
1 400
3808154
1 300
3808151
3808150
950
3802494

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.