Rudolf Widing litografi i efter Carl Larsson

519378

RUDOLF WIDING (1852-1910): "Tittut", efter förlaga av Carl Larsson, daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm, ca 38x55 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (8 bud)
3808218
600
3810411
550
3808218
500
3810027
450
3808218

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.