Per Julius akvarell

519370

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt landskap med stugor, signerad P. Julius, akvarell, ca 16x24 cm

Fack 50

Per Julius akvarell

Budhistorik (3 bud)

3811117
3804428
3802320

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.