Anneli Furmark väggobjekt

519366

ANNELI FURMARK (född 1962): Ladan, signerad och daterad på baksidan Anneli Furmark 1994, bemålat väggobjekt, ca 33x42 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

Smärre kantskador

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Anneli Furmark väggobjekt

Budhistorik (11 bud)
3812495
3809266
3812430
950
3809266
900
3812429
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.