Lars Dan färgserigrafier

519363

LARS DAN (Danmark, född 1960): Figurkompositioner (4), signerade och numrerade, färgserigrafier, 100x70 cm vardera

Baltzarsgatan 6, Malmö

Lars Dan färgserigrafier

Budhistorik (10 bud)
3809194
750
3809858
700
3809194
650
3809856
600
3809194
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.