Kjell Leander Engström oljemålning

519358

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (född 1914-1979): Fjällmotiv med fors, signerad Kjell, olja på pannå, ca 68x47 cm

Smärre krackeleringar, färgbortfall

Fack 27

Budhistorik (13 bud)
3810576
3810571
750
3810565
700
3810492
650
3810563
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.