Anton Genberg oljemålning

519356

ANTON GENBERG (1862-1939): Storsjön, signerad A Genberg, olja på duk, atergo med etikett från Åmells Ram- coh konservatoratljé "Laga hål + tvätt", ca 50x71 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3809759
5 000
3797449
3796205
3795362
3795189

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.