Mosse Stoopendaal oljemålning

519355

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gäss vid vattentäckt, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 47x68 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3810310
12 500
3805357
12 000
3805354
11 000
3805351
10 000
3805341
8 000

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.