Mosse Stoopendaal oljemålning

519350

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Strandskator i storm, signerad Mosse Stoopendaal 1945, olja på duk, ca 36x54 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3810989
6 800
3809670
6 600
3810987
6 600
3809670
6 400
3809645
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.