Carl Magnus Lindqvist oljemålning

519347

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Fjällandskap med vattendrag och häst, signerad C.M Lindqvist, olja på duk, 50x60 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (6 bud)
3809790
1 700
3809788
1 600
3809387
3807133
3799413
900

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.