Berta Hansson

519345

BERTA HANSSON (1910-94): Fåglarna, monogramsignerad BH, akvarell, ca 37x19 cm

Oramad, i passepartout

Rum 9, Vagga 2

Berta Hansson

Budhistorik (8 bud)
3811815
2 600
3811653
2 400
3808867
3798377
3797520
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.