Oidentifierad konstnär akvarell

519341

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv med duva, signerad de Cock, akvarell, 31x40 cm

Revor, fuktskador

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (2 bud)

3807189
3804382

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.