Bror Ingemar Fröberg oljemålning

519339

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), "Den Omålade Duken", signerad Bror Ingemar, olja på duk, 63x75 cm

Proveniens:
Prins Eugens Waldemarsudde 12/3-25/4 1993

Fack 35

Budhistorik (27 bud)
3809904
6 200
3807049
6 000
3809901
5 800
3807049
5 600
3809898
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.