Sigrid de Rougemont oljemålning

519336

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): Parklandskap med skulpturer, signerad Sigrid de Rougemont, olja på duk, 46x38 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (1 bud)

3807157
2018-02-09 09:54:05

2018-02-10 kl 21:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.