Olle Bonniér färglitografi

519335

OLLE BONNIÉR (1925-2016), blå komposition, signerad och daterad Bonniér -68, numrerad 110/120, färglitografi, 59x42 cm

Fack 22

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (31 bud)
3810248
3 200
3810223
3809049
2 800
3810222
2 800
3809049
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.