Axel Haartman oljemålning

519332

AXEL HAARTMAN (Finland, 1877-1967):Skogsmotiv, signerad och daterad A Haartman Kimito Rönnudd 1942, olja på pannå, 45X35 cm

Tavelvagn 2

Axel Haartman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3799717
3799715
3796419
3795053

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.