Ring 18 k guld

519330

RING, 18 k guld, efter antik förlaga, öppen ringskena, stämplad Greece 750, diameter ca 17 mm, vikt ca 10,1 g, tillhörande bok "Metamorphoses" medföljer

Bruksslitage

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
3813001
3812614
3809528
1 900
3811881
1 800
3809528
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.