Friberg skål

519328

BERNDT FRIBERG, skål, stengods med oxblodsglasyr, signerad Friberg samt studiohanden, daterad 1975, höjd ca 8, diameter ca 15 cm

Keramik/Porslin

Friberg skål

Budhistorik (14 bud)
3810164
1 600
3810042
3809399
1 400
3810040
1 300
3809399

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.