Bernhard Oscarsson oljemålning

519320

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Motiv med båthus, signerad Oscarsson, olja på duk, 30x65

Fack 40

Budhistorik (14 bud)
3810737
1 700
3810731
1 600
3810715
3810712
1 400
3810705
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.