Francois Chereau kopparstick

519315

FRANCOIS CHEREAU (1680-1729): "Renaud et Armide", B. Picart, kopparstick, ca 50x45 cm

PROVENIENS: a tergo "Ur ambassadör Wilhelm Winthers samling, Säro"

Slitage, fläckar, bitvis bortnött pappersmassa

Francois Chereau kopparstick

Budhistorik (15 bud)
3809091
1 800
3807795
1 700
3807111
1 600
3805810
3805028
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.