Gabriele Cena oljemålning

519314

GABRIELE CENA (1907-1993): Abstract Composition Rome", signerad G. Cna, 958/8, olja på pannå, ca 37x27 cm

Slagen/skev fom

Fack 16

Gabriele Cena oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3807796
1 700
3807112
1 600
3805811
3805031
1 400
3804986
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.