Katarina Lönnby

519312

KATARINA LÖNNBY (född 1967): Sailorn och flickan,
signerad och daterad K. Lönnby 2000, blandteknik på papper,

Oramad

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9, Vagga 2

Katarina Lönnby

Budhistorik (6 bud)
3809073
1 800
3807382
3807381
450
3807380
3807379

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.