Glasservis 1800/1900-tal 33 dlr

519301

GLASSERVIS, 33 dlr, 1800/1900-tal, slipad dekor, bestående av: 11 vinglas, 11 starkvinglas, 11 snappsglass, höjd ca 9-13,5 cm

4 vinglas med nagg, 3 starkvinglas med nagg

Glas, Servisglas

Monter 8

Budhistorik (1 bud)

3809761
2018-02-10 13:45:57

2018-02-10 kl 14:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.