Spegel gustaviansk

519297

SPEGEL, gustaviansk, förgylld och skuren dekor, medaljong med figurscen, höjd ca 93x42 cm

Slitage, senare glas och förgyllning/bemålning, skadat ornament

Speglar

Rum 3

Spegel gustaviansk

Budhistorik (10 bud)
3809369
3809186
900
3809185
850
3809184
3809183
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.