Byrå gustaviansk stil

519295

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, 3-lådig, fanér i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 84, 94x43 cm

Nyckel saknas, ett lås löst, slitage

Ändringar/tillägg
ett lås löst, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
3810523
3810518
2 800
3810512
2 600
3810517
2 400
3810512

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.