Carl Abraham Rothsten hans art oljemålning

519292

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877), hans art:Parklandskap, monogramsignerad och daterad -82, olja på duk, 64x91 cm

Lagning, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
3809344
3 800
3807879
3 600
3809342
3 600
3807879
3803110
1 700

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.