Parkmotiv oljemålning

519291

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parkmotiv, monogramsignerad och daterad JB 1888, olja på duk, ca 41x51 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Parkmotiv oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3810845
600
3810838
550
3810822
500
3809656
450
3799889

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.