Antoni Tapies En samlares hem

519288

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Fregoli, plate 9, 1969, signerad och numrerad Tapies 10/100
färglitografi, Editerad av Sala Gaspar, Barcelona, bladmått ca 56x77 cm
LITTERATUR: Galfetti 219

I svart ram, gulnader, bristningar i marginalen

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies  En samlares hem

Budhistorik (10 bud)
3838283
3837883
3835161
3835160
1 400
3835158
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.